Protestuesit rikthehen te qeveria

Autori:Gazeta Fjala

Para objektit të qeverisë së Kosovës përveç protestuesve janë parë edhe deputetet opozitarë.

Ata po institojnë në lirimin e deputetetes së AAK-së Donika Kadaj Bujupi.

Edhe forcat e policisë janë kthyer nga fundi i sheshit për tek objekti qeveriatar, ku tashme është fokusuar protesta.

special

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-rikthehen-te-qeveria/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala