Protestuesit qëndrojnë të qetë para kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Protestuesit bashkë me udhëheqesit e partive opozitare janë duke qendruar ne shesh pranë objektit të Kuvendit duke pritur vendimin që gjykata themelore do të marre për deputeteten Donika Kadaj-Bujupi.

ramushi

limaj

qete

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-qendrojne-te-qete-para-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala