Protestuesit: “Poshtë veglat e pushtuesit”

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestuesit që tashmë gjenden para hyrjes së Kuvendit, kanë filluar të brohorasin.

Ata njëzëri po thirrin “ Poshtë veglat e pushtuesit”, raporton Indeksonline.

Protestuesit kërkojnë nga deputetët që ta lëshojnë sallën e kuvendit dhe tu bashkangjiten në protestë kundër Gjykatës Speciale./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-poshte-veglat-e-pushtuesit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala