Protestuesit para Qeverisë, kanë shishe me ngjyrë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestuesit, aktivistë të opozitës ku po marrin pjesë edhe liderët e opozitës, kanë me vete shishe me ngjyrë.

Në fotografitë e siguruara nga lajmi.net shihet teksa ata mundohet t’i fshehin ato.

Kjo po ndodh para objektit të Qeverisë./ Lajmi.net

shishe me ngjyrë 12242355_10207498706737030_860735735_n 12272715_10207498683896459_499452730_n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-para-qeverise-kane-shishe-me-ngjyre-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala