Protestuesit nisen për te objekti i Qeverisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestuesit pasi kanë përfunduar marshimin te RTK-ja tani janë nisur për te objekti i Qeverisë së Kosovës.

Ky do të jetë edhe marshi i fundit i kësaj proteste.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-nisen-per-te-objekti-i-qeverise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala