Protestuesit nisen drejt Kushtetueses

Autori:Zekirja Shabani

Të prirë nga Visar Ymeri, Ramush Haradinaj, Fatmir Limaj e të tjerë figura të partive politike opozitare në vend, protestuesit janë nisur në drejtim të Gjykatës Kushtetuese.

Meqë protestuesit janë duke ecur, nuk mund të flitet me saktësi për numrin e protestuesve që janë përgjigjur thirrjes së opozitës për protestë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-nisen-drejt-kushtetueses/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala