Protestuesit nisen për të KEDS-i, policia rrethon objektin

Autori:Zekirja Shabani

Protestuesit pasi kanë lyer me ngjyrë të zezë Gjykatën Kushtetuese, kanë nisur rrugë drejtë KEDS’it.

11149039_10206381204437821_667327880_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-nis-per-te-keds-i-policia-rrethon-objektin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala