Protestuesit me maska

Autori:Avdyl Pajaziti

Në protestën e cila është duke u mbajtur në këto momente, ku po marrin pjesë mijëra protestues nga të gjitha vendet e Kosovës, ka edhe prej tyre të cilët janë të maskuar, raporton Gazeta Fjala.

prooo

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-me-maska/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala