Protestuesit lënë KEDS-in, ia mësynë RTK-së (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestuesit kanë përfunduar aksionin e tyre para KEDS.

Ata tashmë janë nisur drejt RTK, ashty siç edhe kanë paralajmëruar.

Pas RTK protestuesit do të qëndrojnë para Qeverisë së Kosovës

11120583_1578024855790474_1313287080_nt

11125806_1578025249123768_1235795442_n

11149094_1578024819123811_233667158_n

11169104_1578025245790435_337560756_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-lene-keds-in-ia-mesyne-rtk-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala