Protestuesit kërkojnë largimin e menaxhmentit të RTK

Autori:Avdyl Pajaziti

Protestuesit kanë arritur te RTK-ja.
Ata janë duke e kukuar largimin e politikës nga ky medium Deputetja Albulena Haxhiu ka thënë se politika dhe punësimi familjarë duhet të largohet nga RTK’ja.
Po ashtu pranë RTK’së do të vendoset edhe një megafon gjigand.
11165957_10152859537933479_1657147437_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-kerkojne-largimin-e-menaxhmentit-te-rtk/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala