Protestuesit  kërkojnë dorëheqjen e Enver Hasanit

Autori:Zekirja Shabani

Protestuesit tani kanë arritur të Gjykata Kushtetuese. Ata janë duke e kërkuar dorëheqjen e kryeterit, Enver Hasani.

Fjalim eshte duke mbajtur Riza Smaka.

“Në shumë raste kjo Gjykatë ka deshtuar dhe ka favorizuar politikën ditore në dem të vendit”, ka thënë ai.

11149220_10206381133516048_558439267_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-kerkojne-doeheqjen-e-enver-hasanit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala