Protestuesit jashtë presin fillimin e senacës

Autori:Gazeta Fjala

Derisa pritet të filloj seanca e thirrur për në orën 15:00, pasi që dështoi tri herë për shkak të hedhjes së gazit lotsjellës nga opozita, protestuesit kanë filluar të mblidhen jashtë objektit të kuvendit.

Protestuesit janë duke u shoqëruar me “Aferën pronto”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-jashte-presin-fillimin-e-senaces/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala