Protestuesit duan të hynë mbrenda rrethojave të KEDS-it (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

11160097_1578022849124008_31833033_n

11160134_1578022855790674_1132791722_n

11160520_1578022879124005_1653045089_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-duan-te-hyne-mbrenda-rrethojave-te-keds-it-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala