Protestuesit arrijnë tek KEDS-i

Autori:Avdyl Pajaziti

961728_1578020495790910_86285787_n 11149032_1578020152457611_1952678179_n 11149111_1578020105790949_2004977089_n 11160119_1578019499124343_760546854_n 11169129_1578020262457600_978043752_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestuesit-arrijne-tek-keds-i/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala