Protestohet për zbardhjen e fatit të Remzi Hoxhës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Një numër i vogël i njerëzve po marrin pjesë sot në protestën e organizuar për të kërkuar zbardhjen e vrasjes së veprimtarit Remzi Hoxha për fatin e të cilit nuk dihet tash e 20 vjet.

Protesta po zhvillohet në sheshin “Skënderbeu”. Protestuesit po mbajnë në duar pankarta me fotografi të Remzi Hoxhës./arbresh.info.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protestohet-per-zbardhjen-e-fatit-te-remzi-hoxhes-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala