Protestë për kundërshtimin e arrestimit të Xhemshit Krasniqit

Autori:Avdyl Pajaziti

Qytetarët dhe veteranët e Ferizajt, janë thirrur të nisen për në protetestë në qytetin e Prizrenit, për të nderuar familjen e ish-komandantit Xhemshit Krasniqi.

Thirrjen për protestë e ka publikuar këngëtari Labinot Tahiri, i cili ka thënë se me këtë protestë do të shprehen pakënaqësitë e komandant Xhemshitit, transmeton Indeksonline.

Protesta niset në orën 10:00, ndërsa pjesëmarrësit pritet të mbërrijnë në Prizren në orën 12:00

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/proteste-per-kundershtimin-e-arrestimit-te-xhemshit-krasniqit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala