Protesta për grupin “Drenica”, në foto

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas vendimit të djeshëm të Gjykatës Themelore të Mitrovicës për dënimin e Sami Lushtakut, Sylejman Selimit dhe ish-pjesëtarëve tjerë të UÇK-së, mijëra qytetarë të Skenderajt e Drenasit, sot që nga ora 8 e mëngjesit kanë filluar një protestë në rrugët e qytetit.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protesta-per-grupin-drenica-ne-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala