Protesta në Tiranë

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot është paralajmëruar që do të mbahen protesta në Tiranë në përkrahje të shqiptarëve të Maqedonisë pas konfliktit që po ndodh në Kumanovë.

Në rrjetet sociale janë shpërndarë thirrje për protestë, grumbullimi i së cilës do të bëhet para Piramidës në Tiranë në ora 18.30, kurse do të marshohet drejt Ambasadës së Maqedonisë në Tiranë, njofton “Zhurnal”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protesta-ne-tirane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala