Protesta në foto

Autori:Gazeta Fjala

Gazetarët e Gazetës Fjala sjellin nga fotografitë nga protesta që ka filluar para kuvendit dhe qeverisë se Kosovës

.visariii

protesto

deputet

depute

vv

policiaaa vv protest gaz polic gaz

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protesta-ne-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala