Protesta e opozitës në 40 fotografi

Autori:Gazeta Fjala

5

protesta 09.01 (7)protesta 09.01 (10)protesta 09.01 (11)leonora zjarrfiksposta policiarrethi postaa shkatrrim i prones shkatrrime aakarrestime  8 6 5 4 1 autoblinda ne shesh 7 5 2 protesta 09.01 (20)protesta 09.01 (4) protesta 09.01 (8) p1protesta 09.01 (3) protesta 09.01 (5) protesta 6  fish fishekzjarr fishek zjarre protesta 09.01 (6)protesta 09.01 (12)

protesta 09.01 (13)

protesta 09.01 (14)emergjenprotesta 09.01 (1)protesta 09.01 (2)

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protesta-e-opozites-ne-40-fotografi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala