Protesta e fshehtë e Lëvizjes Vetëvendosje

Autori:Avdyl Pajaziti

Lëvizja Vetëvendosje nesër do të protestojë para Kuvendit të Kosovës, në kohën kur është paralajmëruar të mbahet seanca e radhës.

Me anë të një e-maili, Vetëvendosje i ka njoftuar të gjitha qendrat e saj nëpërmjet të cilave synohet edhe organizimi i protestuesve nga partitë tjera opozitare.

Megjithëse organizimi për protestën e nesërme po bëhet në mënyrë të fshehtë, Gazeta Express ka arritur ta sigurojë një e-mail të brendshëm ku shihet plani për nesër.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/protesta-e-fshehte-e-levizjes-vetevendosje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala