Propozimi qesharak i Kryetarit legjendar për mbajtjen e seancave

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari “legjendar” i Partisë së Fortë, Visar Arifaj, ka reaguar pas tollovisë së shkaktuar nga gazi lotsjellës në Kuvendin e Kosovës.

Ai nëpërmjet Facebook-ut ka thënë se mbajtja e mbledhjeve të Kuvendit do të ishte më mirë të mbahen në ambient të hapur.

“Pse s’po i mbajnë mbledhjet e Kuvendit dikah n’ambient t’hapun, n’Gërmi përshemëll? Ma lehtë për të gjithë”, ka shkruar Arifaj

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/propozimi-qesharak-i-kryetarit-legjendar-per-mbajtjen-e-seancave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala