Prizren: Kanoset me jetë dhe i kërkohen para në vlerë 265 mijë euro

Autori:Avdyl Pajaziti

Një person është kanosur me jetë dhe i janë kërkuar para në vlerë prej 265 mijë euro.

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur në rrugën “Jeta e Re” në Prizren, ndërsa viktima është ashkali, përderisa është kërcënuar nëpërmjet telefonit.

Në raportin e Policisë thuhet se lidhur me rastin është njoftuar Prokurori ndërsa njësiti i hetimeve po merret me hetimin e rastit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/prizren-kanoset-me-jete-dhe-i-kerkohen-para-ne-vlere-265-mije-euro/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala