Pritet pjesa e dytë e “Seancës së Bufesë”

Autori:Gazeta Fjala

Pas ndërprerjes së seancës së Kuvendit të Kosovës, pasi Opozita lëshoi sprej dhe gaz lotsjellës, mësohet se seanca mund të vazhdoj në bufenë e Kuvendit të Kosovës.

Ndërkohë që pas ndërprerjes së seancës është mbelur kryesia e kuvendit të Kosovë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pritet-pjesa-e-dyte-e-seances-se-bufese/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala