Pritet mbajtja e senaces në sallën alternative

Autori:Gazeta Fjala

Pritet që opozita të vazhdoj senacën në sallën alternative, pasi që opozita edhe një herë ka hedhur gaz lotsjellës në sallën kryesore transmeton Gazeta Fjala.

Ndërkohë që është paralajmëruar mbajtja e seancës së Kuvendit në sallën alternative, bëhet e ditur se në këto momente është mbledhur Kryesia e tij.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pritet-mbajtja-e-senaces-ne-sallen-alternative/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala