Prishtinë: Vetura godet këmbësorin në vija të bardha

Autori:Avdyl Pajaziti

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ndërsa si pasojë një person mbi moshën 50 vjeçare është lënduar.

Kalimtar të rastit kanë thënë se personi i lënduar ka qenë duke kaluar në vendkalimin për këmbësor kur është përplasur nga kalimtarët.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën ‘Agim Ramadani’, rreth orës 13:00.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/prishtine-vetura-godet-kembesorin-ne-vija-te-bardha/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala