Prishtinasi bënë gruan për spital

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas një mosmarrëveshje ndërmjet gruas dhe burrit, ky i fundit e ka sulmuar fizikisht atë duke i shkaktuar kështu lendime trupore, pas kësaj viktima ka kërkuar  ndihmë mjekësor në QKUK-Prishtinë.

Viktima është shtetase e Shqipërisë, ndërkaq i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/prishtinasi-bene-gruan-per-spital/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala