Prishtina, telashe me energji elektrike

Autori:Avdyl Pajaziti

Që nga orët e hershme të mëngjesit qendra e Prishtinës dhe disa llagje tjera janë duke u përballur me reduktime të njëpasnjëshme të rrymës.

Për momentin pa rrymë është edhe rruga “Rexhep Luci” ku janë të pozicionuara edhe një numër i madh biznesesh.

Zyrtarët e KEDS ende nuk kanë dhënë ndonjë arsye për shkaqet e këtyre reduktimeve.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/prishtina-telashe-me-energji-elektrike/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala