Prishet koalicioni (Dokument)

Autori:Gazeta Fjala

NISMA për Kosovën në Malishevë përmes një njoftimi ka bërë të ditur se koalicioni NISMA-LDK në Malishevë është prishur, raporton Malisheva.net.

Më poshtë keni edhe foto që dëshmojnë këtë:

malisheva1

malisheva2

 

Screen Shot 2016-02-10 at 4.01.55 PM

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/prishet-koalicioni-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala