Princi Charles viziton Kosovën

Autori:Avdyl Pajaziti

Ambasadori i Kosovës në Londër, Lirim Greiçevci ka bërë të ditur se në mars Princi Charles do të vizitojë Kosovën.

Ai përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, ka bërë të ditur se në mars Princi Charles do të vizitojë Kosovën dhe kjo është vizita e tij e parë në Kosovë.

Princi Charles do të vizitojë po ashtu Malin e Zi, Kroacinë dhe Serbinë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/princi-charles-viziton-kosoven/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala