Presidentja vendos lule te vendi i sulmeve terroriste në Londër (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

“​Vendosa kurorë lulesh në memorialin kushtuar viktimave në 10 vjetorin e sulmeve terroriste në Londër. Kosova ndanë dhimbjen me Britaninë e Madhe dhe e admiron rimëkëmbjen e saj”, ka shkruar Presidentja Jahjaga.

Image
Image
Image
Image

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/presidentja-vendos-lule-te-vendi-i-sulmeve-terroriste-ne-londer-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala