Presidentja pret në takim përfaqësuesit e Listës serbe

Autori:Gazeta Fjala

Pas takimit që presidentja e vendit Atifikete Jahjaga të zhvilluar me përfaqësuesit e opozitës, filloi takimin edhe përfaqësuesit e Listës Serbe.

Listës serbe i ka prirë Aleksandar Jabllanoviqin, në takim kanë marr pjesë edhe Sllavko Simiq dhe Bojan Mitiq.

Asnjëra palë nuk kanë dashur të flasin për media.

Këto takime po realizohen në kuadër të përpjekjeve të presidentes për zhbllokimin e punës së Kuvendit të Kosovës. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/presidentja-pret-ne-takim-perfaqesuesit-e-listes-serbe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala