Presidentja në shopping, opozita proteston (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka dalë në shoping – në një nga marketet e Prishtinës, ndërkohë që në qendër të qytetit Opozita po proteston.

Fotoja është realizuar nga një qytetar dhe është postuar në Facebook.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/presidentja-ne-shopping-opozita-proteston-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala