Presidentja Jahjaga zbathet në Rahovec

Autori:Avdyl Pajaziti

Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga që njihet që veshjen e saj gjithmonë siç e donë rendi, kësaj radhe ka përshtatur edhe veprimet. Gjatë të mërkurës ajo ka vizituar Krushën e Madhe dhe Rahovecin, e në këtë të fundit ka vizituar teqenë. Por aty u pa ndryshe nga më parë. Presidentja iu përshtat rregullave. U zbath dhe u ulë këmbëkryq. Jahjaga e bëri këtë gjest, ndryshe që kryetari i Rahovecit, Idriz Vehapi nuk bëri njëlloj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/presidentja-jahjaga-zbathet-ne-rahovec/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala