Presidentja i bie trup hapësirave gjelbëruese (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Vetura me të cilën Presidentja e Kosovës, Ahtifete Jahjaga të martën pasdite ka qëndruar në lagjen Mati 1, nuk ka kursyer edhe atë pak hapësirë të gjelbër në këtë pjesë të Prishtinës.

Gazeta Fjala ka siguruar fotografi, të cilat dëshmojnë se Presidentja në vend se të parkohej në vendin e dedikuar për parkim të veturave ka zgjedhur këtë formë të parkimit të veturës.

presidentja1

Mësohet se në këtë veturë presidentja ka qenë e shoqëruar nga mbrojtja e afërt e policisë së Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/presidentja-i-bie-trup-hapesirave-gjelbruese-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala