Presidentja arsyeton mungesën në rivarrimin e Isa Boletinit

Autori:Avdyl Pajaziti

Në agjendën zyrtare ishte paraparë të jetë në varrimin e Isa Boletinit.

Por, Presidentja e vendit, Atifete Jahjaga, të mërkurën nuk u pa në stadiumin Adem Jashari në Mitrovicë, ku zyrtarë të lartë shtetërorë të Kosovës dhe Shqipërisë e nderuan heroin Isa Boletini, pak para rivarrimit të tij, transmeton klan kosova.

Për mungesën e saj, Jahjaga të enjten e dha një arsyetim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/presidentja-arsyeton-mungesen-ne-rivarrimin-e-isa-boletinit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala