Presidenti austriak në Kuvend, sigurimi kontroll të rreptë deputetëve dhe mysafirëve (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sigurimi i Kuvendit duket t’i ketë marrë të gjitha masat e nevojshme për të evituar ndonjë incident gjatë kohës kur Kuvendit të Kosovës do t’i drejtohet me një fjalim presidenti i Austrisë, Heinz Fischer.

Kontrollimit thuhet se po i nënshtrohen deputetët, por edhe mysafirët.

Ndryshe, kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa dhe zëvendësi i tij i parë, Hashim Thaçi tashmë janë në sallën e Kuvendit të Kosovës, raporton lajmi.net.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/presidenti-austriak-ne-kuvend-sigurimi-kontroll-te-rrepte-deputeteve-dhe-mysafireve-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala