Prej 22 ministrave vetëm dy prej tyre marrin pjesë në seancën e Kuvendit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Vazhdimi i Seancës plenare i Kuvendit të Republikës së Kosovës nuk e ka zgjuar aspak interesimin e kabinetit qeveritar për pjesëmarrje në seancë.

Në sallën e Kuvendit janë të pranishëm vetëm dy ministra. Në sallë nuk është i pranishëm as kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa.

Megjithatë deputetët janë duke e vazhduar seancën duke i parashtruar pyetjet parlamentare./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/prej-22-ministrave-vetem-dy-prej-tyre-marrin-pjese-ne-seancen-e-kuvendit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala