Pregadituni per butonin ‘blej’ ne Google

Autori:Avdyl Pajaziti

E do? Kërkoje dhe bleje.

E thjeshtë, apo jo? Motorri kërkues i të gjithëve është Google. Dhe ajo për përdoruesit e saj në javët e ardhshme do të lansoj butonin ‘blej’, me anë të cilës konsumatorët kur kërkojnë për një produkt të caktuar, mund ta bëjnë blerjen nga Google.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pregadituni-per-butonin-blej-ne-google/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala