Prap hudhet gazlotsjellës, kryeparlamentari kërkohn pyetje parlamentare

Autori:Gazeta Fjala

Edhe pse u provua që seanca të filloj me vazhdimin e seancës me praninë e sigurimit, opozita prapë ka hudhur gazlotsjellës, dhe kryeparlamentari u detyrua prapë të kërkoj pauzë./ Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/prap-hudhet-gazlotsjelles-kryeparlamentari-kerkohn-pyetje-parlamentare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala