Prap tym në kuvend

Autori:Gazeta Fjala

 

Ende pa filluar mirë seanca e Kuvendit të Kosovës, njëri nga deputetët e opozitës kë hedhur gaz lotsjellësi brenda sallës.

Deputatë janë larguar nga salla kryesore e kuvendit./ Gazeta Fjala/

tym1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/prae-tym-ne-kuvend/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala