Pozita vendos që t`i shmanget rregullores së Kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Me 79 vota për dhe një kundër, Kuvendi i Kosovës vendosi shmangien e rregullores së Kuvendit për shqyrtimin e projektligjit për buxhetin për vitin e ardhshëm.

Ai që votoi kundër ishte deputeti i PDK-së, Nait Hasani.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pozita-vendos-qe-ti-shmanget-rregullores-se-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala