Pozita në sallën alternative, pritet fillimi i seancës

Autori:Gazeta Fjala

Stafi i Kuvendit të Kosovës kanë njoftuar se të gjithë deputetët e pozitës janë në sallën alternative që ndodhet në katin e fundit të objektit, ku pritet të filloj mbajtja e seancës.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pozita-ne-sallen-alternative-pritet-fillimi-i-seances/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala