Portugalia avancon ndaj Serbisë

Autori:Avdyl Pajaziti

Janë dashur vetëm 10 minuta lojë që Portugalia t’i shënojë Serbisë gol. Ka qenë lojtari i klubit francez, Ricardo Carvallho, ai që i ka shënuar ekipit serb në fillim të ndeshjes.

Portugalia dhe Serbia janë në një grup me Shqipërinë, e cila zë vendin e dytë në grup pasi ka 7 pikë nga 4 ndeshje të zhvilluara, 1 më tepër se Portugalia e me pikë të barabarta me Danimarkën e vendit të parë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/portugalia-avancon-ndaj-serbise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala