Policia vazhdon të ruajë qeverinë

Autori:Gazeta Fjala

Derisa njësitet speciale të Policisë së Kosovës kanë arritur që të shpërndajnë protestuesit përtej sheshit Zahir Pajaziti, forca të policisë vazhdojnë të qëndrojnë afër nërtesës së Qeverisë së Kosovës.

Ata kanë krijuar një kordon disa metra larg rrethojave të objektit ku përvec qeverisë ndodhet edhe Kuvendi i Kosovës./Gazeta Fjala

policia tek qeveria 2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-vazhdon-te-ruaje-qeverine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala