Policia vazhdon të largojë protestuesit

Autori:Gazeta Fjala

Forcat speciale të Policisë së Kosovës kanë vazhduar që të largojnë protestuesit që më herët ishin mbledhur afër objektit të Kuvendit të Kosovës.

Ata kanë arritur që të largojnë ata drejt rrugës UCK, përtej zyreve të Lëvizjes Vetëvendosje në lagjen Qafa.

Foto Gazeta Fjala

rruga UCK 2

 

pol

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-vazhdon-te-largoje-protestuesit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala