Policia tërhiqet brenda oborrit të Qeverisë

Autori:Gazeta Fjala

Policia qe kishte vendosur kordon para qeverise është larguar dhe ka hyrë në oborrin e Qeverisë.

Tani ka vetëm një kordon policor para ndërtesës.

Largimi me forcë i deputetëve të opozitës nga Kuvendi kishte revoltuar protestuesit jashtë Kuvendit të Kosovës, dhe më pas ishte përshkallëzuar situata, duke detyruar Policinë që të formonin kordonët.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-terhiqet-brenda-oborrit-te-qeverise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala