Policia te banesa e Albin Kurtit gjuhet me molla

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës dhe Njësia Speciale teksa po dilnin nga objekti ku banon Albin Kurti, janë sulmuar nga lartë.

 Një sasi e mollëve ka rënë mbi veturat e Policisë të cilët po largoheshin, e përsëri Policia është futur në objekt në kërkim të të dyshuarit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-te-banesa-e-albin-kurtit-gjuhet-me-molla/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala