Policia shpërndanë protestuesit me gaz lotësjellës  

Autori:Zekirja Shabani

Policia e Kosovës ka nisur të hedhë gazë lotësjellës mbi turmën e protestuesve për ti shpërndarë nga shëshi Skëndërbe dhe Nënë Tereza

 

gazi 4

gazi 2

gazi lotssjelles

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-shperndane-protestuesit-me-gaz-lotesjelles/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala