Policia shpërndan protestuesit me gaz lotsjellës (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Pasi që protestuesit kanë filluar të sulmojnë policinë, kjo e fundit po shpërndan ata me gaz lotsjellës.

Policia ka arritur që ti largojë ata deri tek Hotel Grand./Gazeta Fjala

12279624_10207842266803467_720035343_o

12268935_10207842270683564_1384907894_o

12248545_10207842271043573_1013732869_o

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-shperndan-protestuesit-me-lotsjelles/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala